Dopisz się do naszego newslettera


Firma P.H.U. Oscar oferuje Państwu usługi w zakresie REGENERACJI, NAPRAWY oraz DIAGNOSTYKI TURBOSPRĘŻAREK.

Dbając o dobre imię firmy P.H.U. Oscar, do naprawy używamy tylko i wyłącznie nowych oryginalnych części  do turbosprężarek. Ponadto nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala nam na wykonanie pełnego zakresu usług związanego z naprawami turbosprężarek. W całym procesie regeneracji pomagają nam maszyny przeznaczone do napraw turbosprężarek, wiodącego producenta, tego typu maszyn będącego na rynku od ponad 20 lat.

Zaufało nam już wielu klientów, przedsiębiorców, serwisów samochodowych oraz firmy transportowe nie tylko na terenie całego kraju, ale i w Europie – Niemcy, Czechy, Holandia, Austria, Słowacja, Słowenia, Rosja, Litwa, Ukraina, Irlandia, Anglia.

Zaufaj i TY!

Nasze atuty to sumienność, dokładność i szybki czas realizacji tego co robimy, a także okres gwarancyjny jaki zapewniamy na naszą usługę.

 

Zapraszamy do współpracy.

AktualnościNasza firma wciąż się rozwija, czego dowodem jest zakup analizatora Turboclinic VNT od oficjalnego dystrybutora, firmy MELETT.

 


 

TURBOCLINIC VNT

 

Analizator turbin o zmiennej geometrii łopatek

Analizator turbosprężarek o zmiennej geometrii łopatek (VNT) jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń dostępnych na rynku wtórnym, stosowanym do regulacji turbosprężarek o zmiennej geometrii łopatek z siłownikami pneumatycznymi. W połączeniu z testerem EAT, analizator VNT to intuicyjne zaawansowane narzędzie do testowania wszystkich rodzajów siłowników elektronicznych stosowanych w turbosprężarkach.

EAT w połączeniu z Analyser Turboclinic pozwala na idealną synchronizację  kątu zmiennej geometrii z ustawieniem sterownika elektronicznego turbosprężarki.

 

Analizator VNT

Analizator VNT umożliwia ustawienie właściwej pozycji łopatek o zmiennej geometrii, co pozwala uzyskać właściwy minimalny i maksymalny przepływ spalin przez turbosprężarkę, co pozwala nam wyeliminować ryzyko oraz błędy niedoładowania lub przeładowania turbosprężarki i przyczynia się do poprawy jakości napraw turbosprężarek przez naszą firmę.

Co za tym idzie stawia Nas to w ścisłej czołówce firm regenerujacych turbosprężarki w Europie.