Dopisz się do naszego newslettera


Regulamin

Podana cena aukcji dotyczy turbosprężarki po regeneracji ( przy zwrocie starej turbosprężaki).

Jako firma możemy wysyłać turbosprężarkę pierwsi do klienta. Okres w jakim klient powinien odesłać starą turbinę do nas wynosi 10 DNI.

Jeżeli klient nie wywiąże się z regulaminu i w ciągu 10 DNI nie zwróci starej turbiny to gwarancja zatwierdzona na usługę traci ważność.

Zamówienie złożone do godziny 13.00, realizujemy tego samego dnia( w zależności od asortymentu do ilości zamówień danego dnia). Jeżeli nie możemy wysłać turbiny z powodu braku takowej na magazynie istnieje możliwość naprawy turbosprężarki klienta.

Zobowiązujemy się w ciągu 24 h, od otrzymania turbiny klienta naprawić ją i odesłać pod wskazany adres.

Koszty wysyłki mogą ulec różnicy od tych przedstawionych na aukcji, ponieważ są one zależne od wagi paczki oraz odległości.

W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt telefoniczny w celu uniknięcia wszelkich niedomówień.

TEL. : 510 – 540 - 333

 

AktualnościNasza firma wciąż się rozwija, czego dowodem jest zakup analizatora Turboclinic VNT od oficjalnego dystrybutora, firmy MELETT.

 


 

TURBOCLINIC VNT

 

Analizator turbin o zmiennej geometrii łopatek

Analizator turbosprężarek o zmiennej geometrii łopatek (VNT) jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń dostępnych na rynku wtórnym, stosowanym do regulacji turbosprężarek o zmiennej geometrii łopatek z siłownikami pneumatycznymi. W połączeniu z testerem EAT, analizator VNT to intuicyjne zaawansowane narzędzie do testowania wszystkich rodzajów siłowników elektronicznych stosowanych w turbosprężarkach.

EAT w połączeniu z Analyser Turboclinic pozwala na idealną synchronizację  kątu zmiennej geometrii z ustawieniem sterownika elektronicznego turbosprężarki.

 

Analizator VNT

Analizator VNT umożliwia ustawienie właściwej pozycji łopatek o zmiennej geometrii, co pozwala uzyskać właściwy minimalny i maksymalny przepływ spalin przez turbosprężarkę, co pozwala nam wyeliminować ryzyko oraz błędy niedoładowania lub przeładowania turbosprężarki i przyczynia się do poprawy jakości napraw turbosprężarek przez naszą firmę.

Co za tym idzie stawia Nas to w ścisłej czołówce firm regenerujacych turbosprężarki w Europie.